Hakkımızda

20.yüzyılın başlarında hayatımıza giren kimyasal gübre,hormonlar, sentetik ve kimyasal tarim ilacları topraklarımızı, doğamızı, hayvanlarımızı ve insanlarımızı her geçen gün zehirlemektedir. Din, dil, ırk ve mezhep ayrimi yapmaksizin bütün dünyanin gelecegi icin bu ilaclara dur demeliyiz. Bununda tek yolu Tarim ve Organik yöntemlerle üretilen gidalar üretmek ve tüketmektir.

Organik yöntemlerle üretilen gida ürünlerinin saglikli olmalarinin yani sira lezzetli olmalari da tüketici tercihini etkileyen önemli faktördür.Organik ürünlere ilgi ve ihtiyacin artmasi ile birlikte, organik ürün pazari giderek büyümekte ve yüzlerce organik ürün cesidi hayatimizda,daha fazla yer almaya baslamaktadir. Organik ürün pazarindaki kalite cesitliligi kalite ve cesitliligi attırmaya hedefleyen Mert Organik bu amacla kurulmus ve markasiyla sektöre yeni bir soluk getirmistir.

Türkiye genelinde Bircok ürünorganik olarak üretilmektedir. Mert Organik Bu ürünleri bir araya getirerek farkli lezzetler ve yenilikler yaratmaktadir. Yarinlara yasanabilir bir dünya birakmak icin ekolojik dengenin hizlabozuldugu günümüzde dogaya saygili organik üretime destek vermek ve ekolojik ürünler kullanmak tüm dünya vatandaslarinin görevi olmalidir.

Daha sağlıklı yarınlar için…