HAKKIMIZDA

 

20. yüzyılın başlarında hayatımıza giren kimyasal gübre,hormonlar,sentetik ve kimyasal tarım ilaçları topraklarımızı,doğamızı, hayvanlarımızı ve insanlarımızı her geçen gün zehirlemektedir.Din,dil,ırk ve mezhep ayrımı yapmaksızın bütün dünyanın geleceğiçin bu ilaçlara dur demeliyiz. Bununda tek yolu Tarim ve Organik yöntemlerle üretilen gıdalar üretmek ve tüketmektir.

 

Organik yöntemlerle üretilen gıda ürünlerinin sağlıklı olmalarının yani sıra lezzetli olmaları da tüketici tercihini etkileyen önemli faktördür. Organik ürünlere ilgi ve ihtiyacın artması ile birlikte, organik ürün pazarı giderek büyümekte ve yüzlerce organik ürün çeşidi hayatımızda,daha fazla yer almaya başlamaktadır.

 

Organik ürün pazarındaki kalite çeşitliliği kalite ve çeşitliliği attırmaya hedefleyen Ekotime Organik bu amaçla kurulmuş ve markasıyla sektöre yeni bir soluk getirmiştir.

 

Türkiye genelinde Bir çok ürün organik olarak üretilmektedir. Ekotime Organik Bu ürünleri bir araya getirerek farklı lezzetler ve yenilikler yaratmaktadır.Yarınlara yaşanabilir bir dünya bırakmak için ekolojik dengenin hızla bozulduğu günümüzde doğaya saygılı organik üretime destek vermek ve ekolojik ürünler kullanmak tüm dünya vatandaşlarının görevi olmalıdır.

 

Daha sağlıklı yarınlar için…

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR